Brusle na nohy, začátek ledové sezóny je za dveřmi

Se začínajícím školním rokem a blížícím se podzimem jsme pro naše nejmenší připravili další díly  radovánek na ledě formou oblíbené školy bruslení pod metodickým vedením zkušených akreditovaných trenérů .. Ve škole bruslení se děti naučí nejen bruslit, ale vytvoří si základní povědomí o fungování sportovního kolektivu, odnesou si spoustu zážitků a vytvoří nová přátelství. A to je naším cílem.

Díky velkému zájmu jsme letos poprvé ke škole bruslení plynule připojili i společný hokejovo – krasobruslařský nábor do HC Vajgar, kde si děti mohou vyzkoušet a rozvíjet zájem o hru a své bruslařské a hokejové dovednosti. Pro vážné zájemce je připravena hokejová výstroj a klubový dres.

Na Zimním stadionu Jana Marka začínáme již tuto sobotu 7. září 2019 hokejovo – krasobruslařským náborem od 8:00 a školou bruslení od 8:45.

Na vaši návštěvu se těší celý tým HC Vajgar.