Důležitá venkovní výhra za dva body nad Táborem (uvnitř video)

V sobotu 2. prosince odehráli hráči našeho A-mužstva další kolo Krajské ligy ledního hokeje, tentokrát na ledě bezprostředního souseda v tabulce, týmu HC Tábor B.  A zvítězili po samostatných nájezdech!

I když se utkání pro naše barvy nevyvíjelo v první třetině úplně podle našich představ, nepustili jsme soupeře do žádného trháku a drželi jsme s ním krok. Ve druhé třetině jsme šli dokonce do vedení, které nám však svou aktivitou soupeř ve třetí třetině vzal a a zápas nakonec skončil vítězstvím za dva body po samostatných nájezdech, což je pro naše hráče po dvou předchozích prohrách vítaná vzpruha.

Dvěma góly se blýskl obránce Ondra Jasanský, když v první třetině nejprve snižoval na průběžných 2:1 a nakonec proměnil i samostatný nájezd.

Přinášíme krátká videa třech úspěšných nájezdů našich hráčů:

Statistiky (zdroj jchokej.cz):

HC Tábor B – HC Vajgar J. Hradec 4:5 sn (2:1, 0:2, 2:1 – 0:0)
Góly a nahrávky: 
16. R. Ježek (Syrovátka, D. Hubáček), 17. Mařík (Škrdleta), 47. Škrdleta (Mařík, Raiterman), 54. Bouška (R. Ježek) – 18. Navrátil, 22. Jasanský (Navrátil), 29. Ondřej (R. Procházka), 53. Ištvánik (Ondřej), rozh. nájezd Jasanský.
Rozhodčí: J. Stach – Smrž, J. Macháček.
Vyloučení: 5:9.
Využití: 2:1.
Diváků: 70.
Tábor B: Lekeš – Hlaváč, Bouška, F. Hubáček, Hastrman, Brabec, Raiterman, Dudák – D. Hubáček, R. Ježek, Syrovátka, T. Kratochvíl, Mart. Novák, J. Drda, Mařík, Škrdleta, J. Škoda, Jankovský. Trenéři Štěpán Kadilák st. a Petr Škulina.
HC Vajgar: Kubeš – R. Procházka, Tržil, Janeček, Ištvánik, Chmel – M. Stach, Lazorišák, Ondřej, Kalvas, Navrátil, Jasanský, Havelka, Košťál, Gurka, Mat. Jindra. Trenéři Zdeněk Ledvinka a Robert Procházka.