HC Vajgar pořádá ve spolupráci s Českým hokejem akci Pojď hrát hokej

Přijďte za námi na Zimní stadion Jana Marka v Jindřichově Hradci v sobotu 22.9.2018 v 8.15 hod. na akci Týden hokeje.

V sobotu 22.9.2018 v 08:15 hod. budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Vajgar Jindřichův Hradec ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu v Jana Marka v Jindřichově Hradci akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každý malý bruslař navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Jaké vybavení sebou přinést?

Určitě si sebou vezměte brusle, helmu a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen, určitě vám nebudou na škodu.

Co je Týden hokeje?

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná počtvrté po celé České republice a celkově už popáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 16 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.