Po špatném začátku nakonec výhra nad Rytíři z Hluboké

V neděli 13.10. jsme  na domácím ledě Zimního stadionu Jana Marky přivítali tým Knights Hluboká nad Vltavou. Po třech porážkám bylo jasné, že je zapotřebí zabrat a utkání dovést do vítězného konce.

Plán sebrat soupeři všechny body dostal vážné trhliny hned v úvodní třetině, kterou jsme prohráli rozdílem 0:2. Vázla rozehrávka i zakládání útoků a s nadějemi na vítězství to nevypadalo valně.

Ve druhé a třetí třetině podle vedoucího týmu Ing. Skořepy zvítězil spíš týmový duch a zvýšená snaha, než předvedená hra a opět výborně zachytal Jaroslav Jágr.

Smutnou zprávou však zůstává, že Jaroslav Jágr v brankovišti Vajgaru prozatím dál  působit ze zdravotních nebude. Klub Jardovi za jeho dosavadní služby velmi děkuje a váží si práce, kterou pro HC Vajgar odvedl vždy s profesionalitou, nadšením a příkladem ostatním a přeje mu hodně štěstí a zdraví a brzy snad opět zase na shledanou!

Sestavy a statistiky (zdroj jchokej.cz):

HC Vajgar J. Hradec – TJ Hluboká nad Vltavou Knights 5:3 (0:2, 3:0, 2:1)
Góly a nahrávky: 
29. Lander (V. Tržil), 33. V. Tržil (P. Pucher st.), 38. V. Tržil, 42. Lazorišák (J. Mazanec), 60. Jon – 7. Matys (Miler), 18. E. Bahula (J. Kříž), 60. Moudrý.
Rozhodčí: Urban – Karlín, Mart. Šesták.
Vyloučení: 1:0.
Využití: 0:1.
HC Vajgar: J. Jágr ml. – Ištvánik, Janeček, Budín, Popelka, Jon, P. Pucher ml. – D. Košťál, Lander, Gurka, Kalvas, P. Pucher st., Štrajt, Havelka, Lazorišák, J. Mazanec. Trenéři Zdeněk Ondřej a David Mihulka st.
TJ Hluboká: Dašek – Formánek, J. Kříž, Žlůva, R. Heřmánek, L. Dušek – Matys, Miler, E. Bahula, Matěj Dvořák, Moudrý, M. Janda, Kantor, Holub, Sedlák. Trenéři Miroslav Šulista a Petr Bělohlav st.