Poslední zápas sezóny ve znamení výhry nad Božeticemi

Poslední únorová neděle znamenala pro náš A-tým i poslední utkání Krajské ledního hokeje sezóny 2019/2020.

Nováčka soutěže jsme nenechali od první třetiny dýchat a připravili jsme mu další porážku, v pořadí již dvaadvacátou. Své počínání v soutěži tak božetičtí končí s nulou na svém bodovém kontě a 159 obdrženými brankami.

Připravujeme podrobnosti…

Ilustrační foto: Stanislav Hladík

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz):

TJ Božetice – HC Vajgar J. Hradec 3:6 (0:3, 1:1, 2:2)
40. Cmunt (Homola), 43. A. Nevolný (Buriánek, Hanzlík), 50. Záhorovský (Cmunt, A. Nevolný) – 5. Popelka (Štrajt), 6. Gurka (D. Košťál, J. Košťál), 20. J. Košťál (Popelka, D. Košťál), 30. Lazorišák (Popelka), 47. D. Košťál (Brázda), 60. Janeček (Lazorišák, Brázda).
Rozhodčí: Trnka, F. Svoboda – Votruba, Jan Lang II.
Vyloučení: 8:7, navíc Staněk (trenér Božetic) do konce.
TJ Božetice: Nový – Záhorovský, M. Straka, P. Hošek, Bartůněk, Mareš, Homola – A. Nevolný, Cmunt, L. Stejskal, Vojt. Marek, L. Nevolný, Pechar, F. Stejskal, Buriánek, Hanzlík, Jak. Dvořák. Trenéři Roman Staněk a Radek Štědronský.
HC Vajgar: Kouba – Popelka, Dúška, Ištvánik, J. Kocar ml., Budín, Janeček – V. Tržil, Lazorišák, Štrajt, Brázda, Gurka, J. Košťál, Kalaj, Aarts, D. Košťál. Trenéři Zdeněk Ledvinka a Robert Procházka.