První semifinále ve Strakonicích je naše!

Sledovali jsem zápas a sdíleli online:

Po první třetině úvodního zápasu semifinálové série Krajské ligy ledního hokeje mezi HC Vajgar a HC Strakonice je stav nerozhodný 1:1. Za náš klub se do černého trefil David Košťál v přesilové hře 5 na 3, za Strakonice Šebík. V brance Vajgaru se opět činí Jaroslav Jágr!

Po druhé siréně vedeme 1:2, trefuje se Robert „Bobo“ Procházka! Vydržte ještě třetinu a v neděli zboříme zimák :-), vzkazují fanoušci!

Ve třetí části hry, 48. minuta, Strakonice srovnávají na 2:2. Konec třetí třetiny. Bude se hrát prodloužení.

HURÁÁÁ, v prodloužení skóruje Ota Lazorišák a vyhráváme 2:3! Dnešní narozeniny kapitána Guarse se vyvedly mimořádně! Kluci, gratulujeme a Míšo vše nejlepší! V neděli bude zimák náš!

Další informace přineseme již brzy, sledujte web nebo facebook HC Vajgar.

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz):

HC Strakonice – HC Vajgar J. Hradec 2:3 v prodl. (1:1, 0:1, 1:0 – 0:1)
16. P. Šebesta (T. Růžička, J. Švec), 47. P. Šebesta (L. Hrubý, J. Švec) – 13. D. Košťál (Popelka), 32. R. Procházka (D. Košťál), 62. Lazorišák (J. Mazanec).
Rozhodčí: Šperl, T. Svoboda – Knor, Němec.
Vyloučení: 3:3.
HC Strakonice: Myslivec – Kopenec, D. Papež, D. Kovář, L. Hrubý, D. Škoda, M. Hrubý – Pašek, P. Řehoř, L. Bednařík, P. Šebesta, T. Růžička, J. Švec, Křenek, Mikeš, Ruda. Trenéři Milan Řehoř a Pavel Hejl.
HC Vajgar: Jágr – Popelka, Ištvánik, Chmel, Jon, R. Procházka, T. Tržil – M. Stach, Lazorišák, J. Mazanec, Havelka, D. Košťál, J. Heřmánek, V. Tržil, Kalvas, Gurka, Mat. Jindra. Trenéři Zdeněk Ondřej a David Mihulka st.
Stav série: 0:1.