I Jiskra Humpolec byla nad naše síly, play off je věcí teorie

Po další domácí prohře, tentokrát s Jiskrou Humpolec v poměru 4:7 se nám play off vzdaluje už takřka na míle. Naši nejbližší sousedé v tabulce – Milevsko, ani Hluboká nad Vltavou – sice nebodovali, ale výhru si naopak připsal osmý celek tabulky HC Vimperk. Do konce základní části náš tým odehraje ještě dva domácí (se Slavojem Český Krumlov a Spartakem Soběslav 2., resp. 16. února) a tři venkovní zápasy v Pelhřimově, v Milevsku a v Božeticích. Navíc máme k dobru neodehraný zápas z 15. prosince 2019 v Radomyšli.

Z uvedeného a pohledu na tabulku vyplývá, že postup mezi osm nejlepších nemáme již pouze na svých hokejkách a musíme čekat na vážná zaváhání soupeřů.

Připravujeme podrobnosti a fotogalerii Stanislava Hladíka…

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz):

HC Vajgar J. Hradec – TJ Jiskra Humpolec 4:7 (2:3, 1:3, 1:1)
4. P. Pucher st. (V. Tržil), 7. Jon (Ondřej, J. Heřmánek), 24. Ondřej, 59. Popelka (Jon, Lazorišák) – 3. Hendrych, 11. Dolejš (Zadina), 13. Kulík (Brychta, Hubata), 34. Hynek (Hurda), 38. Mart. Jelínek (T. Dvořák, Hurda), 39. Hubata (Brychta, Kulík), 54. Brychta (Hurda).
Rozhodčí: J. Macháček – Kubíček, Maxa.
Vyloučení: 7:8, navíc Ištvánik (Vajgar) 10 minut + do konce.
V oslabení: 0:1.
HC Vajgar: Jágr (54. Pachmann) – Popelka, D. Šebesta, Jon, V. Tržil, Ištvánik, Dúška, Janeček – H. Havelka, P. Pucher st., D. Košťál, Lazorišák, Ondřej, J. Heřmánek, Jak. Košťál, Gurka, Jasanský, Brázda, Štrajt. Trenér David Mihulka.
J. Humpolec: D. Šťastný – Dolejš, Zadina, Krtek, Zd. Jelínek, Rubner, Hurda – T. Dvořák, Daňhel, Mart. Jelínek, Vít. Brož, Hynek, Hendrych, Kulík (41. Prokop), Brychta, Hubata. Trenér Tomáš Maršík.

Foto: Stanislav Hladík