Junioři zvládli mistrák s Pelhřimovem vítězně

Junioři HC Vajgar zvládli první mistrovské utkání v neděli 9. září vítězně!

V prvním mistrovském zápase Regionální ligy juniorů jsme se představili v dobrém světle. Naši hráči celý zápas diktovali tempo hry a postupem času přišli i góly. Nejdříve se v první třetině prosadil jako první střelec nového ročníku v dresu Vajgaru Tržil za asistence Hynka Havelky a po něm i další kluci naší juniorky. Bodem za gól a asistenci se blýskli Michal a Dúška.  Kluci si zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost.

Pelhřimov (Jihlava B)- HC Vajgar JH    1:5  (0:1  0:1  0:3)
Branky: 17.Tržil (Havelka), 24. Masopust (Michal), 45.Dúška 54. Michal (Budín) 55. Mihulka (Anderle,Dúška)
Sestavy:
Pelhřimov: Krejčí (Urban) – Kratochvíl, Sapík, Poledna, Brož, Nosek, Cerhán, Glejtek, Kochrda, Buzek, Machovský, Augusta, Doležal, Havel.
HC Vajgar JH: Klestil (Pachmann) – Drbal, Dúška, Budín, Kocar, Havelka, Mihulka, Tržil, Masopust, Anderle, Michal, Kupka, Kalaj.

Příště se junioři Vajgaru představí už v pátek 14.9.2018 opět venku a to ve Vlašimi. A konečně první domácí zápas sehrajeme 16.9.2018 v 15:00 s Velkým Meziříčím.

Ilustrační foto: Lukáš Šamal