Dres HC Vajgar bude oblékat mistr světa Peter Pucher

Zástupcům našeho klubu se podařil mimořádný krok. Dres HC Vajgar Jindřichův Hradec bude od domácího zápasu s Milevskem v neděli 30. září oblékat bývalý slovenský reprezentant, mistr světa a dlouholetý hráč Pardubic a Znojma, slovenský bombarďák Peter Pucher, který naposledy působil v HC Moravské Budějovice 2005 ve druhé lize.

Peter se dohodl s vedením klubu na angažmá v domácích zápasech, kde si zahraje po boku svého bývalého spoluhráče ze Znojma i Pardubic Zdeňka Ondřeje. Náš klub tak v Peterovi získává novou ofenzivní sílu a nebývalé oživení pro všechny opravdové fanoušky jindřichohradeckého hokeje!

Vedoucí A-týmu Ing. Skořepa k tomu říká: „Pro Petera máme už připravený dres s jeho oblíbeným číslem 33. Pro nás všechny je rozhodnutí Petera Puchera oblékat klubové barvy HC Vajgar velikou poctou!“

A my dodáváme: VITAJ, PETER!