Polovinu základní části zakončila výhra nad Božeticemi

Zápas s Božeticemi nezačal dobře a již ve čtvrté minutě jsme prohrávali po střele z voleje. Skóre bylo srovnáno hned po třech minutách, kdy se trefil Heřmánek po přihrávce Vojty Tržila a v jedenácté minutě pak Pavel Jon překlopil skóre na naši stranu. Zbytek první třetiny byl ve znamení nepřesností na obou stranách.

Na začátku druhé třetiny jsme přestáli oslabení a hned poté zvýšil na rozdíl dvou gólů Zdeněk Ondřej po hezké kombinaci s Pucherem. Desetiminutovku, kdy se na ledě, kromě špatné přesilovky v jedenácté minutě, nic zajímavého nedělo, ukončil při další přesilovce střelou pod břevno Popelka, opět po nahrávce agilního Tržila. Náš pátý gól vstřelil ještě v téže minutě junior Jirka Michal. Když pak po závaru před naší brankou zlikvidoval velkou šanci soupeře gólman Jágr, šlo se do šaten za stavu 5:1.

Do třetí třetiny již nenastoupil do naší branky Jágr a vystřídal jej Lekeš. Hned v první minutě se trefil podruhé Adam Popelka po přihrávce Ondřeje (v zápase 1+3). V šesté minutě poslední části hry se prosadil i soupeř z Božetic a rozdíl byl opět čtyřgólový. Šest minut před koncem třetí třetiny zvýšil skóre na konečných 7:2 povedenou střelou z kruhu Budín.