Pozvánka na konec sezóny a informace pro fanoušky a rodiče

Rádi bychom naše fanoušky pozvali na závěr hokejové sezóny, kdy nás čeká play-off Krajské ligy ledního hokeje mužů a mládežnický Memoriál Jana Marka konaný pod patronátem dlouhodobého mládežnického trenéra, pana Jana Hanzálka, dne 30 – 31. března.

Zároveň bychom chtěli dementovat informace, které se objevily na webu Spolku ledního hokeje o přípravě finální dohody spojení obou klubů. Veškerá prozatímní jednání nás k dohodě nedovedla a z toho důvodu se připravují další kroky směřující k danému účelu. Návrhy přednesené ze strany HC Vajgar nebyly Spolkem ledního hokeje vůbec zohledněny. O dalším postupu budeme informovat po skončení ligové sezóny. V případě, pokud k dohodě obou klubů nedojede, má HC Vajgar připraven plán fungování na další sezónu, o kterém budou fanoušci a rodiče hráčů informováni jako první. Dále bychom chtěli deklarovat, že závazky vůči provozovateli Zimního stadionu Jana Marka, tedy městu Jindřichův Hradec, byly k 21. únoru ve splatnosti všech vydaných účetních dokladů uhrazeny, a to i přes fakt, že klub zatím nemůže čerpat dotace pro rok 2019. Za podporu všem, kteří mají HC Vajgar v srdci vřele děkujeme!

Přejeme spoustu hezkých zážitků s HC Vajgar v závěru letošní sezóny.

Jiří Zikmund, předseda klubu a vedení HC Vajgar