Šance na play off stále žije

Po sobotním utkání našich hráčů proti TJ Jiskra Humpolec (4:3 v prodl., statistika níže) stále žije naše naděje na play off Krajské ligy. Jistotu play off tak předposledním kole získal náš sobotní soupeř z Humpolce, který se nachází na sedmém místě tabulky a vyřazovací část mu již jistě neunikne. Na osmém a devátém místě jsme se seřadili společně s HC Tábor s rovným ziskem 35 bodů. Na desátém místě je před posledním kolem Spartak Soběslav s 34 body.

Pokud tedy v neděli 4.3. od 17.00 hod. naši borci porazí čtvrtý tým tabulky HC Vimperk a HC Tábor ztratí jakýkoliv počet bodů v aktuálně třetí Radomyšli, do play off postoupí náš klub. Pokud bude Tábor bodovat naplno, postoupí do play off právě celek Tábora.

Aktualizovanou tabulku Krajské ligy naleznete na našich stránkách ihned po jejím oficiálním zveřejnění na stránkách Českého svazu ledního hokeje.

V každém případě je jasné, že naši borci budou potřebovat výraznou podporu od svých fanoušků a proto všechny zveme v neděli na Zimní stadion Jana Marka.

Fotogalerie ze zápasu TJ Jiskra Humpolec – HC Vajgar, foto David Regásek:

Statistika zápasu v Humpolci (zdroj jchokej.cz):

TJ Jiskra Humpolec – HC Vajgar J. Hradec 4:3 v prodl. (1:0, 0:0, 2:3 – 1:0)
6. Mart. Jelínek (T. Dvořák), 44. Dolejš, 58. Hynek (Bambula), 62. T. Dvořák (Hynek) – 44. Jasanský (Tomšík, Jon), 53. Gurka (M. Jindra, Tomšík), 54. Chmel (Gurka, Ištvánik).
Rozhodčí: Trnka – Soukup, M. Matoušek.
Vyloučení: 3:1.
J. Humpolec: Jan Zour – Zd. Jelínek, Zadina, Dolejš, J. Šerák, Loučka, Hurda – Hendrych, Mart. Jelínek, T. Dvořák, Žůček, Hynek, Š. Prokop, Kavka, Bambula, Brázda. Trenéři Jiří Zour a Tomáš Maršík.
HC Vajgar: T. Kubeš – Chmel, Ištvánik, Jon, Tržil – Tomšík, M. Jindra, Gurka, Havelka, Kalvas, Jasanský, M. Stach, Kubín. Trenér Zdeněk Ledvinka.