STARTUJEME: první přípravný zápas juniorů

V sobotu 18.8.2018 sehráli junioři HC Vajgar na domácím ledě první přípravný zápas na nadcházející sezonu.

Vstup do zápasu se nepovedl a hned po několika chybách jsme inkasovali už ve 3. minutě. Postupem času se hra zlepšovala a přišly i šance, přesto jsme po první třetině prohrávali 0:1.

Ve druhé části se nejprve prosadili hosté a zvýšili na 0:2. I přesto si naši kluci začali vytvářet více šancí, zlepšili pohyb, začali více bruslit a tlačili na soupeře. A vyplatilo se. Na 1:2 snižoval Kupka po teči střely Hynka Havelky, kterého fanoušci dobře znají i ze zápasů A-mužstva. Zanedlouho bylo vyrovnáno na 2:2, po chybě hostující obrany se prosadil Tržil.

Třetí třetina byla od obou mužstev velmi útočná a šance se střídaly na obou stranách. Když už se zdálo že zápas skončí remízou,  propasíroval puk do příbramské branky Kubíček. Do konce třetiny scházely pouhé dvě a půl minuty. Radost byla ale předčasná, když nejdříve rozhodčí gól uznal, aby vzápětí vzal své rozhodnutí zpět a vyloučil našeho hráče. Hostům se podařilo výhodu využít a zvýšit na 2:3. Nepomohla nám ani závěrečná hra bez brankáře.

Hráčům patří poděkování za odvedený výkon, herní příprava začíná a každý zápas je možností pro vyzkoušení herních situací a variant složení útočných i obranných řad.