Týden hokeje s HC Vajgar se vydařil skvěle

Sobotní ráno 26.1.2019 patřilo na Zimním stadionu Jana  Marka v Jindřichově Hradci akci Týden hokeje s HC Vajgar. Tu domácí klub pořádal již podruhé.

Akce začala v 8 hodin ráno příchodem malých zájemců o hokej v doprovodu rodičů, kteří vyplnili zápisový list akce a byly jim podány veškeré informace o akci, dostali dresy a propagační materiály pro děti. Zapsáno bylo 45 malých potenciálních hokejistů. Z toho je znát, jak velký zájem o hokej s Vajgarem v Jindřichově Hradci je.

Od 8.30h do 9.30h  probíhal program na ledě pod vedením 4 zkušených hokejových trenérů, kteří se dětem věnovali hromadně i podle individuálních dovedností. Následovalo hromadné focení zúčastněných, ukázka hokejové výstroje a prezentace hokejového sportu formou prezentace CSLH kde se děti i rodiče seznamují s možností účastnit se náboru a přípravky našeho oddílu. Na úplný závěr se s dětmi rozloučili naši trenéři s pozvánkou na další hodiny v přípravce klubu HC Vajgar.