Odveta finále je tu! V neděli rozpoutáme pravé hokejové peklo!

Zveme všechny sportovní fanoušky na nedělní odvetný zápas finále Krajské ligy ledního hokeje.

První zápas se uskutečnil na zimním stadionu TJ Lokomotivy Veselí nad Lužnicí v pátek 15. března od 19 hodin. HC Vajgar sice prohrál v poměru 2:1, ale po výborném a bojovném výkonu.

Se všemi z vás určitě počítáme dnes, v neděli 17. března na Zimním stadionu Jana Marka, kde od 17 hodin přivítáme Lokomotivu k odvetnému zápasu. Pro fanoušky je připraveno občerstvení a pro každého ještě malé překvapení k zakoupenému lístku ve formě tleskačky, kterou se pokusíme vytvořit žluté jindřichohradecké peklo. Úvodní buly zápasu vhodí, společně se starostou města Ing. Stanislavem Mrkvou, i trojnásobný vítěz Stanley Cupu Jaroslav Pouzar.