Vezeme cenné dva body ze Strakonic

Po neúspěšném vstupu do sezóny se A-tým HC Vajgar začíná zvedat. Nejdříve naši hokejisté porazili v domácím zápase Hlubokou nad Vltavou. V sobotu 19.10. pak mužstvo vyjelo na led silných Strakonic. V brance se místo zraněného Jaroslava Jágra objevil po čase Tomáš Kubeš, hrály i ostatní tradiční opory v čele s Otou Lazorišákem, Peterem Pucherem, Josefem Mazancem a Martinem Ištvánikem a dalšími, které doplnili nadějní a velmi agilní junioři.

I když jsme po nadějné první třetině vedli 1:3, zápas nakonec zásluhou třetiny třetí, kterou jsme stejným poměrem prohráli vstoupil do prodloužení. Po čtyřech minutách se trefil Vojta Tržil a zajistil tak pro HC Vajgar cenné dva body.

Statistiky (zdroj jchokej.cz):

HC Strakonice – HC Vajgar J. Hradec 4:5 v prodl. (1:3, 0:0, 3:1 – 0:1)
18. P. Šebesta (M. Hrubý, Kopenec), 48. M. Hrubý (Dlouhý), 54. J. Švec (Jar. Hřebíček), 55. P. Šebesta (Jar. Hřebíček) – 1. D. Košťál (Ištvánik, Lazorišák), 3. J. Mazanec (Ištvánik), 17. Lazorišák (J. Mazanec), 43. Štrajt (Lazorišák), 64. V. Tržil (D. Košťál).
Rozhodčí: Poskočil – Jan Lang, Kubíček.
Vyloučení: 2:5.
HC Strakonice: Myslivec – Topinka, Jar. Hřebíček, J. Škoda, M. Hrubý, Kopenec, L. Hrubý – Jiřinec, T. Růžička, Ruda, P. Šebesta, Dlouhý, J. Švec, Andrle, Mikeš, P. Řehoř. Trenéři Martin Všetečka a Luboš Krupka.
J. Hradec: T. Kubeš – Popelka, Ištvánik, Jon, Budín, Janeček, P. Pucher ml. – Štrajt, Lazorišák, J. Mazanec, D. Košťál, Lander, Gurka, V. Tržil, P. Pucher st., Havelka, Aarts. Trenér Zdeněk Ondřej.