Výhrou nad Lokomotivou postupujeme do play-off!

V sobotu naši borci nastoupili na ledě Lokomotivy Veselí nad Lužnicí a 30 vteřin před koncem zápasu gólem Adama Popelky zvítězili 7:6. Hattrickem završeným gólem z trestného střílení se blýskl Ota Lazorišák, který navíc v průběhu hry dostal trest do konce utkání (stejně jako Tomáš Kalvas). V první řadě nastoupili vedle sebe navrátilec do sestavy Michal Stach, Josef Mazanec a právě Ota Lazorišák. Tato řada zařídila 4 ze sedmi gólů. Činili se ale všichni a proto bylo po vítězném zápase co oslavovat! Na lavičce se v roli trenéra objevil i Peter Pucher, kterému patří veliké díky za jeho nezištnou pomoc Vajgaru!

O soupeři pro vyřazovací část se rozhodne po zítřejších zápasech Krajské ligy.

Na začátku týdne přineseme informace o nadcházejících zápasech play-off a časech jejich konání.

Gratulujeme!

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz):

TJ Loko Veselí nad Lužnicí – HC Vajgar J. Hradec 6:7 (2:4, 2:0, 2:3)
10. Mikeska (Dušák), 11. J. Míchal (Chlaň, Bůžek), 24. Marcilis (Dušák, Mikeska), 40. J. Míchal (Dušák, Chlaň), 43. R. Benda (L. Míchal, Klimeš), 50. Arnold – 1. M. Stach (Lazorišák, Popelka), 10. Lazorišák (J. Mazanec, M. Stach), 11. Lazorišák (Jon, M. Stach), 17. Lazorišák TS, 48. D. Košťál (Ištvánik, V. Tržil), 58. Gurka (J. Heřmánek), 60. Popelka (Ištvánik, D. Košťál).
Rozhodčí: J. Stach, Jílek – Diviš, Mašek.
Vyloučení: 4:9, navíc Lazorišák (Vajgar) 5 minut + do konce, Kalvas (Vajgar) 10 minut + do konce.
Loko Veselí: D. Klestil – Nehoda, M. Drs, L. Míchal, J. Benda, Chlaň, Krampl – Marcilis (35. Jak. Novák), Mikeska, Dušák, Arnold, R. Benda, Vlach, Klimeš, J. Míchal, Bůžek. Trenér Josef Vachulka.
HC Vajgar: Jágr – Popelka, Ištvánik, Jon, Chmel, T. Tržil, R. Procházka – M. Stach, Lazorišák, J. Mazanec, V. Tržil, D. Košťál, J. Heřmánek, Janeček, Mat. Jindra, Gurka, D. Mihulka ml., Kalvas, Ryba. Trenéři Peter Pucher st., Zdeněk Ondřej a David Mihulka st.

Ilustrační foto: Stanislav Hladík