Z druhého víkendového zápasu vezeme dva důležité body

V dalším z několika náročných dvouzápasových víkendů naše Áčko nejprve podlehlo doma Českému Krumlovu  rozdílem 4:6 (článek zde) a poté hned v neděli vyrazilo bojovat o body do Strakonic.

I když naši borci nastoupili ve velmi zúžené sestavě na tři obrany a dvě útočné formace, dokázali na ledě čtvrtého celku tabulky zvítězit v prodloužení a udržet si tak dobrou výchozí pozici pro postup do play-off. Poděkování patří všem hráčům, kteří se utkání zúčastnili a za Vajgar skvěle zabojovali.

V dalším kole nás doma v neděli 3.2. čeká poslední tým tabulky, HC Lední medvědi Pelhřimov „B“.

Statistiky (zdroj jchokej.cz):

HC Strakonice – HC Vajgar J. Hradec 3:4 v prodl. (1:1, 1:1, 1:1 – 0:1)
20. Dlouhý, 34. J. Švec (L. Bednařík), 58. Samohejl (Ruda, D. Kovář) – 11. Kubín (Lazorišák), 30. D. Košťál (Popelka), 46. Popelka (Lazorišák, Chmel), 62. Lazorišák (Popelka).
Rozhodčí: Horáček – J. Macháček, Zelenka.
Vyloučení: 6:4.
HC Strakonice: Myslivec – Topinka, D. Papež, Kopenec, M. Hrubý, D. Kovář, M. Všetečka, od 41. navíc L. Hrubý – J. Švec, Mikeš, Jiřinec, Samohejl, T. Růžička, Ruda, L. Bednařík, Dlouhý, P. Šebesta, od 41. navíc Křenek. Trenéři Milan Řehoř a Stanislav Kašpar.
HC Vajgar: Jágr – Chmel, T. Tržil, Popelka, Ištvánik, Janeček, Jon – J. Mazanec, Lazorišák, D. Košťál, Kubín, R. Procházka, Gurka. Trenér Zdeněk Ondřej.

Ilustrační foto: Martin Kozák