Z Hluboké, od Rytířů, vezeme dva body

V posledních zápasech jsou naši hokejisté úspěšní a zůstává to tak i po tom nedělním v Hluboké nad Vltavou. Ani tamní Rytíři, kteří si říkají Knights, nedokázali porazit silné muže se silnou vůlí od Vajgaru. Tak kdo je tady pak bojovník?

Stav utkání 2:3 po prodloužení, výhru vystřelil ve 4. minutě prodloužení Ota Lazorišák! Za zmínku stojí dvě zajímavosti: na rozdíl od posledních zápasů vystřídal v brance Tomáše Kubeše mladý Matěj Pachman a nikdo z našich borců nedostal osobní trest.

A teď vážněji: 18.2. nás doma čekají hráči s Medvěděm na prsou, aneb přijede Krumlov, o týden později hrajeme s bezprostředním sousedem v tabulce v Humpolci a nakonec 4. března přivítáme Vimperk. Pokud všechny tyto zápasy kluci zvládnou, mají jistotu play-off. Proto je zapotřebí fandit a v neděli 18.2. přesně v 17.00 být u toho!!!

Forza Vajgar!!!

Statistiky (zdroj jchokej.cz):

TJ Hluboká nad Vltavou Knights – HC Vajgar J. Hradec 2:3 v prodl. (0:1, 2:0, 0:1 – 0:1)
25. M. Král (Miler), 40. Moudrý (M. Černý, M. Král) – 6. Jon (Kalvas), 59. Tomšík (Navrátil, R. Procházka), 64. Lazorišák (Tomšík).
Rozhodčí: A. Ondřej – M. Matoušek, Mart. Šesták.
Vyloučení: 6:5.
TJ Hluboká: Dašek – Žlůva, M. Král, Jan Formánek, Dušek, Roman Rákosník ml. – Oulík, Miler, Heřmánek, Holub, Hejda, Maurenz, Kantor, Moudrý, M. Černý. Trenéři Miroslav Šulista a Jiří Irra.
HC Vajgar: Pachmann – Chmel, Ištvánik, Janeček, Jon, R. Procházka – Zd. Ondřej, Lazorišák, Jasanský, Kalvas, Navrátil, Gurka, M. Stach, M. Přibyl, Tomšík. Trenéři Zdeněk Ledvinka a Robert Procházka.