Z Milevska vezeme prohru

V sobotu 8. února vyjelo naše Áčko na led HC Milevsko pro uchování alespoň teoretické šance na play-off. Hráli jsme v sestavě se třemi stabilními obránci, ke kterým se přidal Jarda Kocar ml. a kapitán Michal Gurka, který si tento post vyzkoušel již v minulých utkáních.

Zápas jsme začali tradičně lépe než soupeř, když již ve 2. minutě utkání skóroval nejzkušenější hráč našeho týmu Peter Pucher st. Soupeř odpověděl v 8. minutě utkání a převzal tak gólové otěže. K naší smůle po první třetině odstoupil Vojta Tržil, kterému se zlomil nůž brusle a poté ještě David košťál, který má po soupeřově „sekeře“ pravděpodobně zlomený malíček na ruce.

Podle vedoucího týmu Ing. Jiřího Skořepy neodpovídá konečný výsledek předvedené hře. „Kluci se snažili, bojovali, měli jsme spoustu nevyužitých šancí. Matěj Kouba nechytal vůbec špatně. Bohužel šest gólů jsme obdrželi v oslabení, s čímž se v průběhu zápasu již pak těžko pracuje. Každopádně obraz naší hry byl mnohem lepší, než v posledním domácím zápase. škoda nevyužitých šancí.“ uzavřel Jiří Skořepa hodnocení zápasu.

Ilustrační foto Stanislav Hladík.

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz)

HC Milevsko 2010 – HC Vajgar J. Hradec 8:3 (1:1, 3:0, 4:2)
8. Š. Kadilák ml. (Radosta), 31. Suchan (Hamerle, Bouška), 32. Fořt (Suchan, Šimák), 40. Pouch (Šimák), 44. Bouška (Š. Kadilák ml.), 44. Fořt (Reindl, Šimák), 50. Reindl (Šimák, Š. Kadilák ml.), 59. Bouška (Š. Kadilák ml., J. Müller) – 2. P. Pucher st. (Brázda), 53. Lazorišák, 54. Lazorišák (H. Havelka).
Rozhodčí: Poskočil – Komzák, P. Němec.
Vyloučení: 9:10, navíc Pouch (Milevsko), Popelka (Vajgar) oba 10 minut.
HC Milevsko: Panec – A. Hájek, Bouška, Hamerle, Jíška, Štych – Radosta, J. Müller, Š. Kadilák ml., Pouch, Suchan, Fořt, Reindl, Šimák. Trenér Michal Štych.
HC Vajgar: Kouba (50. Pachmann) – Ištvánik, Jon, Popelka, J. Kocar ml., Gurka – V. Tržil (21. Aarts), Ondřej, Lazorišák, Brázda, D. Košťál, J. Košťál, H. Havelka, P. Pucher st., Jasanský. Trenéři Zdeněk Ledvinka a Peter Pucher st.