Z Pelhřimova vezeme po prodloužení dva body

V neděli 18. listopadu se naše Áčko představilo na ledě Ledních medvědů z Pelhřimova. V zápase se do sestavy Vajgaru vrátili po disciplinárním trestu David Košťál a po zranění i Tomáš Kalvas a Ota Lazorišák. Opět jsme ale postrádali další hráče (Chmel, Jon, Koláček, Ondřej, Kubín, Popelka), a tak museli nastoupit i junioři David Mihulka ml., Vojta Tržil, ostřílený Hynek Havelka a především Matěj Pachman v brance.

V Pelhřimově se hrálo vyrovnané utkání s minimem vyloučení a před skromnou návštěvou. Bojovným výkonem jsme dotáhli utkání do prodloužení, když jsme předtím po krátké ztrátě koncentrace dovolili soupeři dohnat v závěru dvougólový náskok. V nastavení se však po kombinaci s Otou Lazorišákem trefil Peter Pucher a zajistil tak nerovnou dělbu bodů ve prospěch našeho mužstva.

A v neděli 25. listopadu huráááá doma na Tábor!

Statistiky (zdroj jchokej.cz):

HC Lední Medvědi Pelhřimov B – HC Vajgar J. Hradec 4:5 v prodl. (2:1, 0:1, 2:2 – 0:1)
Góly a nahrávky: 
7. Šulák (Kaminski), 9. M. Buchta (Šulák), 52. Šulák (Kaminski), 57. J. Vrátný (Siřiště, Šulák) – 14. Ištvánik (Kalvas), 37. Havelka (Košťál), 44. Lazorišák (Pucher ml., T. Tržil), 45. R. Procházka (Havelka), 62. Pucher st(Lazorišák). 
Rozhodčí: 
Stach – Zelenka, Jan Kubeš.
Pelhřimov B: M. Urban – Doubek, Bříza, Hráček, J. Vrátný – D. Vrátný, Siřiště, Zadražil, Kaminski, M. Buchta, Šulák. Trenéři Radek Šáda a Bohumil Svoboda.
HC Vajgar: Pachman – Pucher ml., T. Tržil, Popelka, Ištvánik, Janeček, R. Procházka – Mat. Jindra, Pucher st., Lazorišák, Košťál, Kalvas, Gurka, V. Tržil, D. Mihulka ml., Havelka. Trenéři Zdeněk Ledvinka a David Mihulka st.

Ilustrační foto: Stanislav Hladík