Zápas s Milevskem se oslabené sestavě nevydařil

Ve sváteční neděli 17. listopadu jsme na domácím ledě přivítali soupeře z Milevska. Již předem bylo jasné, že budeme muset napnout všechny síly, abychom „urvali“ body. Z rozličných důvodů v sestavě totiž chyběli zkušení forvardi Mazanec, Lazorišák a nejzkušenější Peter Pucher.

Do branky našeho týmu se na úvod postavil Tomáš Kubeš, kterému se zápas, i z důvodu slabé obrany před ním, nevydařil a byl ve druhé třetině a čtyřech obdržených gólech střídán Matějem Pachmanem.

Po první třetině jsme tedy hráli nerozhodně 1:1. Ve druhé již stav na světelné tabuli ukazoval 2:5, když po gólu Milevska po 15 vteřinách snižoval navrátilec do sestavy Zdeněk Ondřej (v zápase 1+2). Poté ještě zazvonil o horní tyč puk vystřelený Adamem Popelkou, ale to bylo z druhého dějství vše a do šaten se odcházelo za stavu 3:5.

Zrcadlově obrácená situace se opakovala ve třetí třetině, když po snížení na 4:5 Davidem Košťálem po vhazování a zaváhání obrany a brankáře Matěje Pachmana opět zvýšili hosté na rozdíl dvou gólů. Na 5:6 pak ještě snižoval šest  minut před koncem Lander. Poté se nechal, 4 minuty před poslední sirénou, vyloučit kapitán Michal Gurka a v oslabení tutovku nevyužil sám před gólmanem opět Lander. Vzápětí, ještě v přesilové hře, zvýšili milevští na konečných 5:7.